Rusijos
Sankt - Peterburgo

Eltaka - Loctite

Loctite prekės

Šachmatų turnyras „Seimo taurė – 2011“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 21-osioms metinėms paminėti 2011.03.07 print

2011 m. kovo 05 d.,šeštadienį Vilniuje, Seimo rūmuose vyko tradicinės “Žaibo” šachmatų varžybos "Seimo taurė - 2011", skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 21-osioms metinėms paminėti.
Keturiuose per dieną įvykusiuose turnyruose dalyvavo didelis būrys įvairaus amžiaus šachmatininkų.Dalyviai buvo nuo šešiamečių vaikų ,kurie varžėsi D turnyre tarp 43 vaikų ir jaunučių atstovų iki garbaus amžiaus beveik jau aštuoniasdešimtmečio Lietuvos Atkuriamojo Seimo nario Mindaugo Stakvilevičiaus dalyvavusio  C turnyre - čia išviso buvo 92 dalyviai.
Lygiagrečiai dar vyko ir simultanas su tarptautiniu meistru Antanu Zapolskiu,kuris vienu metu jėgas išbandė su 10 varžovų ir visus nugalėjo.

Seimo Taurės  D turnyre  - vaikų ir jaunučių tarpe nugalėjo - Lukas Bučinskas,antras liko Kipras Eigminas ir trečioje vietoje - Titas Stremavičius.

Seimo Taurės C turnyre - nugalėtojas buvo IM Vytautas Vaznonis , antras liko IM Virginijus Dambrauskas ir trečioje vietoje - Tomas Tamošiūnas.

Šachmatų varžybų dalyvius ir nugalėtojus pasveikino Aukščiausios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkas, Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis ir Seimo kancleris Jonas Milerius.

Visi Vaikų ir jaunučių turnyro dalyviai ir žaidėjai, turnyruose užėmę 1–5 vietas, buvo apdovanoti
Seimo kanceliarijos suvenyrais ir padėkomis.

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą užėmė ir Komandine taure apdovanota Antano Gustaičio
sporto klubo komanda (Vytautas Vaznonis, Donatas Vaznonis ir Tomas Tamošiūnas).

Po pietų pertraukos startavo Didysis finalas dėl pereinamosios Seimo Taurės,kuriame olimpine sistema varžėsi 32 dalyviai. Nepatekusieji į šį superfinalą arba iškritusieji pirmuose ratuose dalyvavo Vilties Taurės turnyre - išviso jame dalyvavo 71 dalyvis

Seimo taurės Didžiojo finalo nugalėtoju tapo ir pereinamąją Seimo taurę iškovojo IM  Algirdas
Bandza. Antrąją vietą užėmė IM Vytautas Šlapikas, trečioji vieta atiteko Mariui Bieliauskui,
o ketvirtoji – IM Vytautui Vaznoniui.

Seimo taurės Mažajame finale  Vilties  taurę laimėjo Paulius Juknis. Antrąją vietą užėmė Artūras
Mecelis, trečiąją – Tomas Tamošiūnas, ketvirtąją – Darius Viškelis, penktąją – Vladas Lukjanovas.