img Svetainės medis
Apie mus   I   Klauskite   I   DUK   I   Kontaktai   I   Online chess
 
img
Šachmatai Lietuvoje

Šachmatų naujienos
Nuorodos

Turnyrų kalendoriai:

Lietuvos šachmatų fed.
FIDE kalendorius
Fide turnyrų kalendorius
ChessVibes
Kalendarz Szachowy
ChessMix
Mischa Tscharotschkins
Vsemirnaja Liga

Šachmatų žurnalai:

New In Chess
TWIC The Week In Chess
Chess Informant
British Chess Magazine
Europe-Echecs
Hellas Chess Club
Italian Chess
www.64.ru 
Ajedrez de Estilo

Šachmatų tinklapiai


Lietuvos federacija
Chess by egis
LKŠF
Klaipėdos "Bokštas"

Radviliškio šachmatų klubas
Biržų šachmatų klubas
Vilkaviškio šachmatų klubas
Margiris
64 langeliai

Šachmatų centras
ŠK Pestininkas
ŠM "Vilniaus Fortas"
AŠK "Juodasis Rikis"
mc2chess
Plungės VŠK "Bokštas"
www.0-0-0.lt


Chesscenter.com
Chessbase.com
FIDE 
ECU
Chesspro.ru
Russian Chess
www.e3e5.com
Crestbook
Sachova Ukraina 
bychess.info 
openchess
Chessportal.ru
chessmoscow
ChessCafe
Alexandra Kosteniuk 
Vladimir Kramnik
Peter Leko
Alexandr Khalifman
Alexandr Morozevich
www.ficgs.com

Šachmatai realiu laiku

Chess.lt
Chess.ktu.edu
Playchess.com
Chess Planet
Chessassistantclub.com

Chessclub.com
Chessmaniac.com
Instantchess.com
Gameknot.com
Redhotpawn.com
Chesshounds.com
Freechess.org
Chessworld.net
Itsyourturn.com
Chesskids.com
Worldchessnetwork.com
Chesscorner.net
www.chess.chesslyga.lt 

Federacijos

Rusijos 
Sankt - Peterburgo

 
Įvyko šachmatų turnyras Ukmergėje 2012.11.20 print
foto 2012 m. lapkričio 17-18 d. Taujėnų dvare, Taujėnų mst., Ukmergės raj. vyko tradicinis (24 - tasis) ŠACHMATŲ TURNYRAS, SKIRTAS TRENERIO ANTANO MOLEVIČIAUS ATMINIMUI. Dalyvavo 121 šachmatininkas iš Mogiliovo (Baltarusija), Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Anykščių, Raseinių, Vilkaviškio ir Ukmergės.
A šachmatų  turnyre (suaugusiųjų ir jaunių grupės) - 34 žaidėjai. B šachmatų turnyre (jaunučių grupė - g. 1999 m. ir jaunesni) - 74 dalyviai ir C šachmatų turnyre (vaikų grupė - g. 2006 m. ir jaunesni) - 13 šachmatininkų.
A šachmatų turnyre nugalėjo Paulius Juknis iš Kauno. Vilniaus miesto šachmatininkas Aleksandras Šalna tapo B turnyro nugalėtoju. C turnyre nugalėtojas išaiškėjo po papildomo mačo ir Armagedono partijos. Pirmąją vietą C šachmatų turnyre užėmė ukmergiškis Naglis Gutauskas - laimėjo lemiamą papildomą partiją prieš Vytautę Mikalauskaitę iš Šiaulių.

Šachmatų turnyro, skirto Antano Molevičiaus atminimui, nugalėtojai ir prizininkai:

(A šachmatų turnyras) SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Paulius Juknis, Kaunas
2 vieta – Artūras Mecelis, Ukmergė
3 vieta – Andrius Paulauskas, Vilnius

(A šachmatų turnyras) JAUNIŲ GRUPĖJE (gimę 1994 m. ir jaunesni):

1 vieta – Andrius Paulauskas, Vilnius
2 vieta – Gintė Gaižauskaitė, Vilnius
3 vieta – Andrei Kreinhauz, Mogiliovas (Baltarusija)

(B šachmatų turnyras) JAUNUČIŲ GRUPĖJE (gimę 1999 m. ir jaunesni):

1 vieta – Aleksandras Šalna, Vilnius
2 vieta – Kipras Eigminas, Vilnius
3 vieta – Lukas Stauskas, Šiauliai

(C šachmatų  turnyras) VAIKŲ GRUPĖJE (gimę 2006 m. ir jaunesni):

1 vieta – Naglis Gutauskas, Ukmergė
2 vieta – Vytautė Mikalauskaitė, Šiauliai
3 vieta – Monika Misiuk, Vilnius

(A šachmatų turnyras) MOTERŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Gintė Gaižauskaitė, Vilnius
2 vieta – Agnė Semonavičiūtė, Šiauliai
3 vieta – Vesta Kasputė, Vilnius

(A šachmatų turnyras) SENJORŲ GRUPĖJE (gimę 1952 m. ir vyresni):

1 vieta – Gintautas Jurgis Plungė, Šiauliai
2 vieta – Gintautas Petraitis,Kaunas
3 vieta – Bronislava Narakaitė, Jonava

(B šachmatų turnyras) MERGAIČIŲ GRUPĖJE (gimusios 1999 m. ir jaunesnės):

1 vieta – Miglė Semonavičiūtė, Šiauliai
2 vieta – Gabija Šimkūnaitė, Šiauliai
3 vieta – Barbora Mačiulaitytė, Kaunas

(B šachmatų turnyras) JAUNUČIŲ- VAIKŲ GRUPĖJE (gimę 2003 m. ir jaunesni):

1 vieta – Tautvydas Šiugždinis, Kaunas
2 vieta – Parbus Piličiauskas, Vilnius
3 vieta – Benas Mickus, Kaunas

(A šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Artūras Mecelis
2 vieta – Martynas Orlovas
3 vieta – Albinas Dolmantas

(B šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ-JAUNUČIŲ GRUPĖJE (gimę 1999 m. ir jaunesni):

1 vieta – Martynas Dolmantas
2 vieta– Modestas Sejonas
3 vieta – Arvydas Dabužinskas

(C šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ-VAIKŲ GRUPĖJE (gimę 2006 m. ir jaunesni):

1 vieta – Naglis Gutauskas
2 vieta – Danielius Mecelis
3 vieta – Irvinas Prokopčiuk

(B šachmatų turnyras) UKMERGĖS RAJONO KAIMO BENDRUOMENIŲ NARIŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Normantas Noreika (Rečionių k. bendruomenė)
2 vieta – Artūras Mecelis (j.) (Deltuvos mst. bendruomenė)
3 vieta –Neringa Mecelytė (Deltuvos mst. bendruomenė)

A, B, C šachmatų turnyro dalyviai, burtai, rezultatai:
http://chess-results.com/tnr83887.aspx?art=0&lan=1&turdet=YES  

Plačiau (nuotraukos ir kita) apie turnyrą:
www.juodasisrikis.weebly.com/treneriui-atminti-2012-m.html  

Asociacijos šachmatų klubo "Juodasis rikis" informacija
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
   Atgal
 

http://advega.lt  

www.daliupaieska.lt

Naudotos automobilių dalys

www.vidaus-durys.eu

www.baidarių-nuoma-dzūkijoje.lt

http://seo-paslaugos-seo.lt

plastikiniai langai  

Durų gamyba  

Langų gamyba  

Stogų dengimas  

Grindinio trinkelių klojimas  

 

 

 

 

skelbimu lenta skelbimai

Šachmatų klubai:




svetainių kūrimas

www.svetainiukurimas.eu

www.dekoratyvinistinkas.lt

durys

Baidarių nuoma
Muitinės tarpininko paslaugosadvega.lt,

medinių langų gamyba  

Krovinių pervežimai  

Международные перевозки  

Доставка сборных грузов  

 

interneto svetainiu kurimas, seo paslaugos Interneto svetainių kūrimas, seo paslaugos